DESIGN - DEVELOPMENT - SALES - PRODUCTION

Accept OEM, ODM, friendly MOQ, warranty 3 years

company_intr_img

About us

Foshan Yishan Jiushe Мебел технологија копродукции, Ltd е роден во 2008 година, главно се фокусира на производство и продажба на производство на високо квалитетен отворено слободно време мебел (главно алуминиум, цврсто дрво и нерѓосувачки челик и еколошки материјали). Компанијата има две high-end брендови, Jingyi и Тони. Фирмата располага со истражување и развој тим од 5-9 луѓе, 25-30 луѓе во одделот за маркетинг. На производи се богати со стил, прекрасна во изглед, и раскошно рака стокмено во Америка, Европа и Ausdasdtralia.It се наоѓа во Shunde, нов индустриски град во внатрешноста на на Pearl River Delta по должината на брегот на Кина. Таа ужива поволна географска положба и удобен транспорт. Тоа е на исток до реката Перл, на југ до Zhuhai, на запад до Heshan, и на север до Гуангжу. 105 Националниот автопат што минува и Гуангжу-Шенжен автострада минува, и парична казна пловен пат е опкружен со Chengbo и Bilang. Компании да се почитуваат за квалитет прво, концептот на соработка и победа-победа, континуирани иновации и развој, што доведува целиот отворено мебел индустрија. Добредојдовте пријатели од целиот свет да ја посетите нашата фабрика.

Our Products

Our service

Distribution Service

You have products and are seeking for distribution channels in Vietnam? We are always ready to coorporate and have business together through our...

Service for OEMs

You need a strategic partner who has reliability and experience in design, production and quality control. With Yishan Jiushe, You can find it all. .

Partners

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10