DESIGN - DEVELOPMENT - SALES - PRODUCTION

Accept OEM, ODM, friendly MOQ, warranty 3 years

company_intr_img

About us

Foshan Yishan Jiushe Mobilje Teknologjia Co, Ltd, u lind në vitin 2008, kryesisht duke u fokusuar në prodhim dhe shitje të prodhimit të lartë të keq mobilje të kohës së lirë në natyrë (kryesisht alumin, dru të ngurta dhe çeliku inox dhe materiale ekologjikisht miqësore). Kompania ka dy markave të lartë fund, Jingyi dhe Tony. Kompania ka një hulumtim dhe zhvillim ekip prej 5-9 njerëzve, 25-30 njerëz në departamentin e marketingut. Produktet janë të pasura me stil, e bukur në pamje, dhe exquisitely dorë hartuar në Amerikë, Evropë dhe Ausdasdtralia.It është e vendosur në Shunde, një qytet të ri industrial në brendësi të Delta e lumit Pearl përgjatë bregdetit të Kinës. Ai gëzon një vend i favorshëm gjeografik dhe transporti i përshtatshëm. Ajo është në lindje të lumit Pearl, në jug të Zhuhai, në perëndim të Heshan, dhe në veri të Guangzhou. 105 National Highway përshkon atë, dhe Guangzhou-Shenzhen autostradë kalon, dhe lumë i lundrueshëm gjoba është i rrethuar nga Chengbo dhe Bilang. Kompanitë respektimi të cilësisë së parë, konceptin e bashkëpunimit dhe të fitojë të fitojë, risi të vazhdueshme dhe zhvillimit, duke çuar të gjithë industrinë e mobiljeve në natyrë. Mirë se vini miq nga e gjithë bota për të vizituar fabrikën tonë.

Our Products

Our service

Distribution Service

You have products and are seeking for distribution channels in Vietnam? We are always ready to coorporate and have business together through our...

Service for OEMs

You need a strategic partner who has reliability and experience in design, production and quality control. With Yishan Jiushe, You can find it all. .

Partners

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10